در این مطلب قصد داریم که به راهنمای شگفت انگیز برای انتخاب موضوع و پست وبلاگ در فروشگاه اینترنتی بپردازیم و به شما در تولید محتوای با کیفیت و مفید کمک کنیم.

شما می دانید که بازاریابی محتوا یک روش ارزشمند برای رشد و توسعه کسب و کار شماست، اما نمی دانید که درباره چه مطلبی، محتوا تولید کنید و آیا مخاطبین شما می توانند با محتوایی که تولید کردید ارتباط برقرار کنند یا نه؟! یا از این مسئله نگران هستید که نمی توانید خوب بنویسید!

فقط باید بدانید که چگونه می توانید محتوای مناسب را انتخاب کنید و به دنبال چه موضوعاتی باشید که برای مخاطبینتان مفید باشد، تا بتوانید به هدفی که در تولید محتوا دارید، برسید. در تولید محتوا، تمرکزتان را برای حل مشکلات و پاسخ دادن به سوالات، با بیانی ساده و واضح و مختصر قرار دهید و اصلا محتوایتان را پیچیده نکنید.

برای ساختن یک وبلاگ تجاری که مفید و کاربردی باشد، باید به این سوالات قبل از تولید محتوا پاسخ دهید:

• چگونه می توانم یک موضوع را انتخاب کنم؟
  • چه تعداد محتوا باید در روز تولید کنم؟
  • از چه ساختاری برای محتوا استفاده کنم؟
  • چگونه می توانم یک محتوای بلاگی بنویسم؟

در این مطلب به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد و انتخاب موضوع و پست وبلاگ را برای شما، آسان تر و بهتر خواهد کرد.

چگونه می توانم موضوعاتی را انتخاب کنم که به مشتریانم کمک کند؟

موضوعاتی را باید انتخاب کنید که به معنای واقعی بتواند به مشتریانتان کمک کند، و صرفا به موضوعات کلیشه ای و غیرکاربردی نپردازیم و قصد ما فقط پُرکردن وب سایت نباشد.

ابتدا باید بدانید که مشتریان، به چه چیزی اهمیت می دهند و چه مواردی را جستجو می کنند. سپس می توانید طوفان فکری را برای انتخاب موضوع داشته باشید، البته ممکن است محتوایی را در مرحله اول انتخاب کنید که ارتباط مستقیمی با کسب و کار شما نداشته، ولی برای مخاطبان هدف شما، جالب و مفید خواهد بود.

برای کسب اطلاعات کامل از مطلب + پادکست به لینک زیر مراجعه کنید.

منبع: 

6 راهنمای شگفت انگیز برای انتخاب موضوع و پست وبلاگ تان در فروشگاه اینترنتی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها